Práce s kontakty nikdy nebyla jednodušší

Pro Exekutorský úřad Brno jsme nastavili segmentaci kontaktů, díky které klienti dostávají newslettery zacílené přesně podle jejich zájmů a preferované lokality. Newslettery se automaticky generují z webové databáze úřadu.
Komunikace s klienty je pro většinu firem zásadní. Stejné je to i pro náš úřad, kdy potřebujeme bezproblémově komunikovat s našimi zákazníky – účastníky dražeb. Většina z řešení, která nám byla nabídnuta, není pro naše mírně specifické požadavky vhodná. To ale neplatí o NeuralMarketingu, který nás svou variabilitou dokázal přesvědčit o tom, že je vhodné řešení i pro netypické požadavky spojené s registrací kontaktů, jejich tříděním, bezproblémovým rozesíláním mailingu a detailním vyhodnocením úspěšnosti rozeslaných zpráv.
Mgr. Jan Krejsta

soudní exekutor, Exekutorský úřad Brno

NeuralMarketing používáme při organizaci eventů pro naše klienty. Automatizované třídění účastníků akcí podle toho, co vyplní v dotaznících, a jejich následné automatické obesílání nám ušetřili hodiny práce. Účastníci zase oceňují, že dostávají vždy jen informace, které se týkají pouze a jen jejich osoby. Úžasný je i tým společnosti ACONTE, který se o nastavení systému v rámci jednotlivých akcí stará.
Kateřina Danielková

Project Manager, IMA PRODUCTION s.r.o.

Rychlé zjišťování preferencí a zpětné vazby

Pro zákazníka IMA PRODUCTION připravujeme dotazníky, které na základě různých kombinací odpovědí automaticky segmentují respondenty a následný e-mailing je jim šitý přesně na míru.

Sofistikované propojení s webem

Pro WIKYLAND jsme realizovali kompletní propojení NeuralMarketingu s jejich webovými stránkami včetně speciální aplikace pro zveřejňování novinek a akcí. Objednávkové a rezervační formuláře sbírají a třídí kontakty dle jejich preferencí a automaticky odesílají odpovědní e-maily. Newsletter se automaticky generuje na základě novinek a akcí z webu. Díky použití pop-up oken jsme zvýšili konverzi návštěvníků.
Jsou věci, které k podnikání zkrátka potřebujete. My podnikáme v oboru dětské zábavy. Provozujeme rodinné zábavní centrum WIKYLAND v Modřicích. Přestože činíme každodenně řadu kroků s cílem být lepší, brzy jsme pochopili, že vlastnictví, resp. pronájem sofistikovaného systému nám ušetří spoustu práce a našim zákazníkům přinese více pohodlí. Zvolili jsme NeuralMarketing od firmy ACONTE a byla to dobrá volba. Ptáte se proč? Požádejte tvůrce o bezplatný zkušební přístup do Neuralu jako my před rokem a pak to pochopíte. Už nejsme amatéři, jeden mail = jeden příjemce, žádný spam, jasné roztřídění a filtrace klientů, každému jen to, co jej zajímá … zákazníky neprudíme kvanty nabídek, zákazníkům poskytujeme to, oč nás žádají, separátně, personalizovaně, profesionálně … díky NeuralMarketingu. Děkujeme Vám.
Ludvík Kohut

Jednatel a manažer zábavního centra, WIKYLAND, s.r.o.

S NeuralMarketingem máte vše pod kontrolou

Na výběr máte z několika tarifů pro začínající i ostřílené marketéry. Stačí si vybrat.
Pro naši společnost je komunikace velmi důležitá a NM nám ji ve velké míře usnadňuje. Jsme s funkcemi naprosto spokojeni, jedná se o uživatelsky jednoduchý, ale sofistikovaný nástroj na rozesílání velkého množství personalizovaných e-mailů. Funguje bezproblémově, tak jak potřebujeme. Navíc je možnost využívat další komplexní funkce jako tracking. Jednou z předností je také skutečnost, že kdykoli jsme potřebovali, byl nám team lidí kolem NM nápomocen. Děkujeme.
Tomáš Sekanina

support manager, UNIQ COSMETICS Czech s.r.o.

Lidé v ACONTE s.r.o. se k nám chovají tak, že se cítíme být pro ně důležitý partner. Jejich systém NeuralMarketing využíváme pro řadu našich činností. Posíláme e-maily, děláme průzkumy, vyhodnocujeme naše kampaně, chceme vědět kdo si e-mail přečetl a řada dalších… To zásadní je „schováno“ ve spolupráci. Protože máme málo času, využíváme jejich tým k realizaci našeho zadání. Je příjemné vědět, že existuje firma, která se o své zákazníky skutečně stará.
Hana Potměšilová

ředitelka, Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP)

NeuralMarketing využíváme především jako emailingový nástroj na rozesílku newsletterů. Tento nástroj nám vyhovuje především díky velice přehledným statistikám, automatickým rozesílkám a možností propojení s webem. Víme o tom, že NeuralMakreting nabízí mnohem více, než v dosavadní chvíli využíváme a doufám, že budeme využívat čim dál tím víc z funkcionality, kterou tento nástroj nabízí.
Adam Kania

Marketing Specialist, CK Adria Bus s.r.o.

NeuralMarketing využíváme úspěšně již delší dobu. Oceňujeme zejména uživatelskou jednoduchost a možnost získávat informace o pohybu na našich webových stránkách. Emailové kampaně i data máme zcela pod kontrolou, nemusíme se spoléhat na nástroje třetích stran, nemusíme poskytovat databáze. Jsme schopni provádět cílený výzkum a jeho výsledky okamžitě aplikovat.
Petra Fridrichová

project manager, Jazyková škola SAVIA

Díky Neuralmarketingu se naše komunikace se zákazníky zjednodušila a jeho modul tracking nám umožňuje získávat informace o pohybu na našich webových stránkách.
Tomáš Kučera

obchodní ředitel, ROBUR, s.r.o.

NeuralMarketing používáme již delší dobu pro komunikaci s našimi zákazníky, pravidelně rozesíláme newslettery a sledujeme aktivitu na webu.  Program je jednoduchý, komplexní a spolehlivý, má různé možnosti využití, jsme s ním velmi spokojení.
Lenka Sochorová

asistentka jednatele, Educatoria Institut s.r.o.

NeuralMarketing využíváme pro rozesílání měsíčních newsletterů naší organizace. Vyhovuje nám jednoduchá administrace a úprava a možnost zpětně sledovat jak na newsletter reagují adresáti. Zároveň si ceníme toho, že jsme jako neziskovka po domluvě dostali k dispozici větší množství kontaktů v základní verzi účtu.
Katka Martínková

prezidentka společnosti, Brno Connected z.s.

Je překvapující, co vše se dá zvládnout se systémem, který funguje přesně tak, jak člověk potřebuje. S týmem lidí, kteří jsou ochotni kdykoliv pomoci, aby to zvládnul i laik. Není to jen rozesílkový systém, je to komplexní e-mailingový nástroj, které se dá využít mnoha způsoby. Je to jednoduchý způsob jak oslovit klienty, filtrovat je, sledovat jejich následnou aktivitu na webu.
Bc. Lada Hajzlerová, MBA

jednatelka, SOMEONE

NeuralMarketing využíváme především pro zaslání informací o novinkách, které se na BIBS – vysoké škole dějí. Zároveň je velice důležitou funkcionalitou to, že zasíláme přes neural pozvánky na jednotlivé přednášky, kterých se studenti mohou zúčastnit mimo výuku. Velice se nám líbí funkce zájmové skupiny, které si nastavujeme pod CTA button přihlášení na danou přednášku abychom viděli seznam lidí, kteří mají chuť se takovéto přednášky zúčastnit. Velice pozitivně hodnotíme možnosti exportů např. nepřečtených, které můžeme dodatečně znovu oslovit.
Adam Kania

marketingový specialista, B.I.B.S., a.s.

Systém NeuralMarketing nám pomáhá oslovit jak klienty se zdravotním postižením, tak i lidi a organizace, jež jim společně s námi pomáhají. Distribuujeme přes tento systém, který nám umožňuje získat cennou zpětnou vazbu, newslettery z Ligy vozíčkářů, ale i hromadné e-maily pro příznivce našeho Divadla Barka nebo časopisu Vozíčkář. Díky množství funkcí je můžeme správně a adresně oslovit, můžeme jim sdělovat jen to, co je zajímá. A to je v dnešní době přehršle informací nedocenitelné. Děkujeme firmě ACONTE, která nám toto vše umožňuje, že se připojili k naší cestě za samostatným životem lidí se zdravotním postižením!
Mgr. Aneta Vidurová

šéfredaktorka časopisu Vozíčkář, Liga vozíčkářů

Vyzkoušejte NeuralMarketing ještě dnes

Udělejte první krok ke zefektivnění vaší práce.